Magistriõpe tõstab instituudi uuele tasandile
Esimest korda instituudi ajaloos võeti 15. jaanuaril vastu 14 magistranti. Umbes pooled soovijatest hakkavad õppima teoloogia, pooled religioonipedagoogika harus. Dekaan Randar Tasmuthi sõnul oli enamus sisseastujatest Usuteaduse Instituudi lõpetanud, kuid vastu võeti ka muul erialal bakalaureuse kraadi omandanuid. Nii tuli üks õppur Pedagoogikaülikoolist, kellel oli vajalik hulk (40 ainepunkti) teoloogilisi aineid läbitud. ...